Pilawa: AkzoNobel otworzyło centrum szkoleniowe Akzopedia

2011-06-15 16:47
Centrum szkoleniowe Akzopedia
Autor: Ciszewski Public Relations Wnętrze Akzopedii

W Pilawie na terenie fabryki AkzoNobel, właściciela i producenta farb, otworzono centrum szkoleniowe Akzopedia. Celem przedsięwzięcia jest dzielenie się wiedzą na temat farb i lakierów.

Centrum szkoleniowe Akzopedia, zostało stworzone po to, by umożliwić wszystkim chętnym podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Szkolenia prowadzone w nowo otwartym centrum szkoleniowym, są ukierunkowane na umiejętności praktyczne. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do naturalnych.

Przeczytaj również: Fabryka styropianu Arbet świętuje 20-lecie

Uczestnicy mają do dyspozycji różne płaszczyzny malarskie, począwszy od ściany, przez płotki metalowe, po deski naturalnych rozmiarów wykorzystywane przy montażu ogrodzeń, elewacji, podbitki, więźb dachowych itp. By podnieść jakość kształcenia, zrezygnowano z wykorzystywania prowizorycznych rozwiązań w formie sztalug, małych płytek, deseczek czy sklejek. Przydatność warsztatów opiera się na pracach malarskich w sytuacjach zbliżonych do rzeczywistych. Do dyspozycji uczestników na terenie fabryki AkzoNobel oddano budynek o powierzchni 1214,5 m wyposażony w siedem profesjonalnych pomieszczeń szkoleniowych, takich jak sale wykładowe, boksy i sale malarskie, sklep szkoleniowy oraz ogród zimowy, w którym uczestnicy szkoleń mogą się odprężyć otoczeni zielenią. 

Centrum szkoleniowe AKZOPEDIA ma w programie następujące podstawowe bloki tematyczne:

  • blok produktowy,
  • dekoracyjny,
  • standardy obsługi klienta,
  • Merchandising
  • moduł biznesowy i rozwojowy.

Ze szkoleń mogą korzystać wykonawcy, dekoratorzy i architekci wnętrz, właściciele sklepów, oraz sprzedawcy. Centrum szkoleniowe  Akzopedia jest prowadzone przez Nikodema Kowalskiego, Menadżera ds. Szkoleń. Z branżą farb i lakierów związany jest od 15 lat. Posiada ponad 9-letnie doświadczenie w koordynacji i organizacji szkoleń. Z wykształcenia chemik, mgr Chemii i Technologii Polimerów, Politechniki Radomskiej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej

Materiał sponsorowany